Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 381000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100426, CENA 381.000e + 3% agencijska provizija. Novi Sad, Centar, 127 m2, četvorosoban, treći sprat, ne i poslednji.... više

381.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Četvorosoban stan 94m² u mirnom delu Novog Sada

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je komforan četvorosoban stan od 94 m² na odličnoj i mirnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan za porodično... više

276.905€ (2 945 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Četvorosoban stan 89m², parking, prvi sprat, gas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je ekstra prostran četvorosoban stan površine 89.8m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Ova nekretnina... više

168.300€ (1 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan, Podbara, Novi Sad, 1. sprat, 2 kupatila

Podbara, Novi Sad

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 60m2, smešten u Gundulićevoj ulici na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu,... više

168.300€ (2 805 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova

Prodaje se četvorosoban stan u urbanoj vili na Telepu sa dva kupatila - 87m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je kompletno namešten četvorosoban stan na prodaju u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u mirnoj i porodičnoj ulici. Stan... više

255.000€ (2 931 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju dvosoban stan na Adicama, 34m2

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju funkcionalan dvosoban stan ukupne površine oko 34m2 koji predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje,... više

76.500€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 34m²
  • .sprat

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

225.933€ (3 322 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/8 spratova

Centar, Novi Sad

106.076€ (3 657 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/8 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

108.528€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

158.273€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 206000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1096452 Prodaje se uknjižen , svetao i funkcionalan duplex na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Na donjoj etaži... više

206.000€ (1 925 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 6/7 spratova