Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Garsonjera PETROVARADIN, 80000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100056. Cena stana 80.000 eur + 3% agencijske provizije. Na prodaju garsonjera KOMPLET NAMEŠTENA u Petrovaradinu, u neposrednoj... više

80.000€ (3 076 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097686. CENA stana 140 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se skroz namešten, bez dodatnih ulaganja sa numerisanim parking... više

140.000€ (2 692 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 133900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092872 - Uknjižen trosoban dupleks u zgradi iz 2011. godine u centru Petrovaradina. Donja etaža stana se sastoji od velikog... više

133.900€ (1 969 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan 44m², novogradnja, Square Garden, Avijacija, Novi Sad

Avijatičarsko naselje, Novi Sad

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

162.000€ (2 219 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaje se jednoiposoban stan Novi Sad, nov kompletno opremljen - 36m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji, idealnog za život ili kao investicija. Stan se nalazi... više

128.880€ (3 580 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama na mirnoj lokaciji, sa mogućnošću

Adice, Novi Sad

U ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama, kako za stanovanje tako i kao sigurnu investiciju za buduće izdavanje. Stan se nalazi... više

75.396€ (1 933 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Prodaja jednoiposobnog stana 41 m² – Rotkvarija, Novi Sad – visoko prizeml

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Rotkvarija, ukupne površine 41 m², smeštenog na visokom... više

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

43.337€ (1 733 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Potpuno namešten jednosoban stan 37m2 u novogradn

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan jednosoban stan (1.5 soban) površine 37 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj potpuno namešten... više

122.364€ (3 307 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 4.sprat

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Prodaja garsonjere Novi Sad – Telep, 29m2, terasa sa ostavom, gasno grejanje,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju je garsonjera u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Telep, u neposrednoj blizini nasipa i šetališta Šordoš.... više

84.460€ (2 912 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • 1/3 spratova