Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

82.261€ (1 869 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova na Telepu | Novogradnja 2.0 i 3.0 stanovi 31–69m² | Kompas N

Telep, Novi Sad

U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

203.877€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 76m²
  • 3/6 spratova

Tozin sokak, Bistrica, 31 m²

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – odlična prilika! Prodajem jednosoban stan na Bistrici, u mirnom delu Tozinog sokaka. Stan površine 31 m², funkcionalnog... više

77.250€ (2 491 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • /4 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Odličan trosoban stan ID#1001169

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

280.000€ (3 589 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/12 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102370, cena nekretnine je 224.400e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 68 m2, trosoban, prvi sprat. Jedan od... više

224.400€ (3 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 145000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan... više

145.000€ (2 457 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 59m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

ADICE -TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1064119. CENA 130.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade... više

130.000€ (2 241 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 144200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100504 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen, četvorosoban stan, na top lokaciji u centru... više

144.200€ (2 486 €/m²)

  • 4 soba
  • 58m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 188100€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100899 -CENA 188.100eu +3% agencijske provizije. KOMPLETNO OPREMLJEN Prodaje se fantastičan TROSOBAN stan blizu Sajma i... više

188.100€ (3 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 2/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 174000€

Nova Detelinara, Novi Sad

više

174.000€ (2 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/6 spratova