Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251500€

Centar, Novi Sad

Idealna ponuda, komplet nov, skockan stan bez potrebe za bilo kojim majstorem (nova zgrada) a na redovnoj etaži na Novoj Detelinari+++Agencijska... više

251.500€ (1 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094352 .CENA 140.000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan u novijoj kvalitetnoj zgradi u Hadzi Ruvimovoj... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

203.678€ (3 573 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Prodaje se dvosoban stan na Grbavici

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan na Grbavici, 53m2. Uknjižen Odmah useljiv Kompas nekretnine Vaš pouzdan partner u prodaji i izdavanju... više

143.210€ (2 702 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 6/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

85.399€ (3 415 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 41m², Bulevar Oslobođenja, renovir

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom... više

158.610€ (3 868 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Prodaje se trosoban lux potpuno namešten stan sa parking mestom Telep 85m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja luksuznog trosobnog stana površine 85m2 u smešten u modernoj zgradi novogradnje na Telepu, jednoj od najtraženijih lokacija... više

255.500€ (3 005 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Adice – četvorosoban stan 78m2, nov, namešten, par

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je moderan četvorosoban stan u naselju Adice, odlična lokacija za miran porodičan život. Nekretnina predstavlja... više

163.200€ (2 092 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA JEDNOIPOSOBNOG STANA NOVI SAD – LIMAN 2 | 35 m² | LOFT SA GALERIJOM

Liman 2, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Jednoiposoban loft stan 35 m², Liman 2 (Fruškogorska ulica) Na prodaju jednoiposoban stan površine 35 m², smešten... više

112.270€ (3 207 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

252.000€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Liman 2, Novi Sad

112.270€ (3 207 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

Prodaja dvoiposobnog stana, Centar, pešačka zona, prelepa terasa, moguća zam

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju je izuzetno atraktivan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada, na samo dva minuta hoda od pešačke zone. Retkost na tržištu zbog... više

142.150€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova