Za upit prodaja vikendica Beograd pronađeno 516 oglasa

Vračar, Čubura, Cerska, Kuća, 74m2, 164500 EUR

Čubura, Beograd

PR+PK,kuća u zajedničkom dvorištu sa još 5 kuća, prva do ulice, uknjižena na 72m2, Etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Ispod prizemne... više

164.500€ (2 222 €/m²)

  • 74m²

Na prodaju moderna kuća sa placem od 7 ari i Smart Home sistemom

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju je predivna kuća površine 120m2 sa savršeno raspoređenim prostorijama i velikim placem od 7 ari smeštena na mirnoj i odličnoj lokaciji... više

270.000€ (2 250 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva kuća, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Šejkina, Kuća, 400m2, 350000 EUR

Mirijevo, Beograd

Na odličnoj lokaciji, neposredno do Mirjevskog bulevara, komforna, funkcionalna kuća sa dva ulaza, dve identične vertikale od kojih je jedna... više

350.000€ (875 €/m²)

  • 400m²

Barajevo, Lisović, Živana Nikolića, Kuća, 120m2, 169000 EUR

Lisović, Beograd

U Lisoviću, 30minuta od Beograda i 5 minuta od centa Barajeva. u lepom okruženju kuća sa bazenom. Kuća je potpuno opremljena i sastoji se od... više

169.000€ (1 408 €/m²)

  • 120m²

- sopot sf 2612

Kosmaj, Sopot, Beograd

Prodaje se uknjižena kuća na Kosmaju,selo Stojnik 71m2, sa pomoćnim objektom 47m2, na placu 15,7a. Kuća i pomoćni objekat su u stanju nekorišćenja... više

50.000€ (434 €/m²)

  • 115m²
  • .sprat

Prodaja kuća Barajevo Beograd – porodična kuća 280m², plac 8 ari, 3 nivoa

Barajevo, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija... više

189.000€ (675 €/m²)

  • 280m²
  • /3 spratova

Kuća 30m2, 14 ari, Vrbovno, opština Lazarevac - 35000€

Vrbovno, Lazarevac, Beograd

Na prodaju stambena kuca u Vrbovnu , opstina Lazarevac , korisne površine 30m2 na placu od 13,97 ari. – Nekretnina u svom prizemnom delu sadrži... više

35.000€ (1 166 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

Zemun, Ugrinovci, Nova 27, Kuća, 172m2, 250000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Veoma lepa kuća na dva nivoa sa pripadajućim placem i dvorištem. U mirnom delu Ugrinovaca, blizu okretnice javnog prevoza kao i svih ostalih... više

250.000€ (1 453 €/m²)

  • 172m²

Zemun, Ugrinovci, 34 nova, 4.0, 138m2, 125000EUR

Ugrinovci, Beograd

Agencijski ID: 127971, 6a. Nova kuca sa garazom na placu od 6 ari. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri spavace sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom... više

125.000€ (905 €/m²)

  • 138m²

Prodaja kuće Beograd (Meljak–Šiljakovac) 166m², plac 21 ar, uknjiženo, od

Baćevac, Barajevo, Beograd

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna... više

162.000€ (848 €/m²)

  • 191m²
  • .sprat

Kuća 159m2, 18 ari, Mislođin, Obrenovac - 54.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više

54.000€ (339 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat