Za upit prodaja vikendica Beograd pronađeno 516 oglasa

Prodaja kuće Beograd (Meljak–Šiljakovac) 166m², plac 21 ar, uknjiženo, od

Baćevac, Barajevo, Beograd

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna... više

162.000€ (848 €/m²)

  • 191m²
  • .sprat

Kuća 159m2, 18 ari, Mislođin, Obrenovac - 54.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više

54.000€ (339 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Barajevo, Barajevo, Barajevo , Kuća, 60m2, 58000 EUR

Barajevo, Beograd

U predivnoj prirodi, na samo 700m od centra Barajeva, na prodaju dve kuće na placu od 8 ari. Veća kuća ima 60 kvadrata, a manja 40 kvadrata.... više

58.000€ (966 €/m²)

  • 60m²

Posebna Vila na Senjaku, plac 6ari ID#1538

Senjak, Savski Venac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Glišića, u kraju poznatom kao Senjak, na Opštini Savski Venac, MAGNAT prodaje 5 sobnu spratnu Vilu od... više

1.400.000€ (6 086 €/m²)

  • 230m²

CENA DOGOVOR odlična kuća sa placem 4, 3 ara ID#5336

Rušanj, Čukarica, Beograd

Kvalitetno sazidana ,komforna porodična kuća sa tri etaže (Pr+1+Pk) na placu površine 4,3 ara.Nekretnina na opstini Ćukarica u Rusnju na parceli... više

180.000€ (750 €/m²)

  • 240m²

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 200m2, 340000 EUR

Ledine, Beograd

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne... više

340.000€ (1 700 €/m²)

  • 200m²

Barajevo, Barajevo, Gaj, Kuća, 255m2, 195000 EUR

Barajevo, Beograd

Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više

195.000€ (764 €/m²)

  • 255m²

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, Kuća, 221m2, 635000 EUR

Dorćol, Beograd

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat... više

635.000€ (2 873 €/m²)

  • 221m²

Zvezdara, Denkova bašta, Paje Jovanovića, Kuća, 130m2, 255000 EUR

Denkova Bašta, Beograd

Prodaje se kuća sa tri zasebne celine, u suterenu je garsonjera od 15m2 sa toaleton, na visokom prizemlju se nalazi jednoiposobni stan od 30m2... više

255.000€ (1 961 €/m²)

  • 130m²

Kuća 100m² + 76m², Zvečka, Obrenovac - 140.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

U samom centru Zvečke prodaje se kvalitetna kuća novije gradnje površine 100 m², smeštena na prelepo uređenom placu od 5 ari. Kuća je funkcionalno... više

140.000€ (1 400 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Kuća 118m2, plac 15 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 68.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prelepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole i svega 100 m od autobuske stanice prodaje se porodična kuća površine 118 m², smeštena... više

68.000€ (576 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Kuća 209m2, plac 17a, Grabovac, Obrenovac - 247.000e

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude za prodaju prelepu kuću, kompletno opremljenu sa svim neophodnim pomoćnim objektima u mestu Grabovac kod Obrenovca. Dvorišni... više

247.000€ (1 181 €/m²)

  • 209m²
  • .sprat