Za upit prodaja kuća Novi Sad pronađeno 184 oglasa

Prodaja Dvoetažne Kuće Begeč | 120 m² + Potkrovlje | Garaža | PLAC

Begeč, Novi Sad

Na prodaju dvoetažna samostalna kuća u naselju Begeč, ukupne stambene površine 120 m², sa potkrovljem i garažom u sklopu objekta. Kuća se nalazi... više

77.250€ (643 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

Na prodaju 2-etažna kuća - 64m2- Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na prodaju plac sa dvoetažnom kućom – Sremska Kamenica, odlična lokacija, pogled na grad Na prodaju plac površine 11 ari sa dvoetažnom kućom... više

147.900€ (2 310 €/m²)

  • 64m²
  • .sprat

Prodaje se kuća u Rumenki, 145m2, 13a

Rumenka, Novi Sad

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, u jednoj od glavnih ulica u Rumenki. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični... više

203.999€ (1 406 €/m²)

  • 145m²
  • .sprat

Kuća PETROVARADIN, 370800€

Miseluk 3, Novi Sad

Uknjižena, samostalna kuca novijeg datuma na Mišeluku. Čine je suteren, prizemlje i sprat, pet spavaćih soba, tri kupatila (po jedno na svakoj... više

370.800€ (1 278 €/m²)

  • 290m²

Šestosobna kuća PETROVARADIN, 454000€

Centar, Novi Sad

Prodaju se dva objekta na delu parcele od 861 m2, površina 365 m2 u dva objekta... Starija kuća do ulice u kojoj se nalazi poslov ni prostor... više

454.000€ (1 243 €/m²)

  • 365m²

Trosobna kuća PETROVARADIN, 154500€

Novi Majur, Novi Sad

Agensijska oznaka nekretnine 3091221, Petrovaradin-Novi Majur. Cena za kuću je 150000e+agencijska provizija 3%. Prodajemo manju porodičnu... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 78m²

Petosobna kuća PETROVARADIN, 236900€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090128 - Uknjižena kroz ozakonjenje ,višesobna kuća na placu od 822m2 , front je nekih 22 m .u prizemlju dnevni boravak... više

236.900€ (1 850 €/m²)

  • 128m²

KUĆA NA PRODAJU SREMSKA KAMENICA – ČETVOROSOBNA KUĆA 92m² NA PLACU OD 5

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od... više

144.200€ (1 567 €/m²)

  • 92m²
  • /2 spratova

Na prodaju 3etažna kuća na Veterničkoj rampi, 250m2

Veternička rampa, Novi Sad

Na prodaju nova kuća u izgradnji, vrhunskog kvaliteta, energetski visoko efikasna i projektovana za moderan i komforan način života. Postoji... više

305.999€ (1 223 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižena trosobna dvojna kuća ID#3000071

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Predstavljamo kompletno nameštenu, renoviranu trosobnu dvojnu kuću u neposrednoj blizini Kamenjara i... više

175.100€ (2 188 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Četvorosobna kuća VETERNIK, 195700€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089867 - Uknjižena kuća u Veterniku blizu obdaništa i škole. Prizemlje, sprat i pokrovlje. Završena, odmah useljiva. Grjanje... više

195.700€ (815 €/m²)

  • 240m²

Petosobna kuća NOVI SAD, 185400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3067137 - Uknjižena dvoetažna, dvojna kuća na Telepu u blizini Minaque. Može da funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice.... više

185.400€ (1 324 €/m²)

  • 140m²