Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1312 oglasa

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 110m2 , 2L , 285000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više

285.000€ (2 590 €/m²)

  • 5 soba
  • 110m²
  • 3.sprat

Borča, Sebeš, Popova bara nova 301., 25m2 ID#1550

Borča, Palilula, Beograd

Prodaje se nameštena garsonjera – odmah useljiva! Lokacija: Nadomak Zrenjaninskog puta, pored "Andrejevog sela" Odlična prilika za ulaganje... više

44.000€ (1 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/2 spratova

Grocka, Zaklopača - Smederevski put, 612 ari

Zaklopača, Grocka, Beograd

Grocka, Zaklopača - Smederevski put građevinsko zemljište, 612a Plac je građevinsko zemljište podeljeno na 25 parcela. Prodaje se u celini.... više

750.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Savski venac, Svetozara Markovića, Svetozara Markovića, 3.0, 133m2, 800000 EU

Svetozara Markovića, Beograd

Novogradnja na centralnoj gradskoj lokaciji, Slaviji, 3.0-soban penthaus sa pogledom na park Manjež. Nalazi se na poslednjem, sedmom spratu,... više

800.000€ (6 015 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 7/7 spratova

Boljevci-građevinsko zemljište

Boljevci, Surčin, Beograd

U opštini Surčin koja je postala jedna od najtraženijih lokacija, u mestu Boljevci nalazi se plac od 12400m2 sa gradjevinskom dozvolom u ulici... više

210.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Čubura, , 2.0, 40m2, 160000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130832, PR/, uknjizen. Stan na super lokaciji nedaleko od Cuburskog parka i Hrama Svetog Save. Smesten je u prizemnom objektu,... više

160.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Voždovac, Avala - Put za Bare, 86.57 ari

Avala, Voždovac, Beograd

Voždovac, Avala - Put za Bare plac, 86.57 ari, poljoprivredno zemljište, struja, voda, gas U ponudi zemljište u građevinskom području. Nalazi... više

156.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, 3.0 STAN, NOVOGRADNJA, ZVEZDAR-AVIV PARK

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više

228.500€ (3 360 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog, 18 ari

Radiofar, Surčin, Beograd

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinsko zemljište, 18 ari, front prema ulici 12m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na... više

200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Železnik, Stevana Filipovića, Zemljište, 3800ari, 161000 EUR

Železnik, Beograd

Na prodaju plac na samom izlazu iz Železnika na putu ka Sremčici, površine 38, 28 ari. Plac se nalazi na oko 70 m od glavne ulice. Trenutno... više

161.000€ (42 €/m²)

  • 3800m²

Surčin, Progar, , 15a, 45000EUR

Progar, Beograd

Agencijski ID: 108857, uknjizen, plac. 1460m2 plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

45.000€ (30 €/m²)

  • 1500m²

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska, 91m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen,... više

320.000€ (3 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 7/7 spratova