Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1312 oglasa

Barajevo, Barajevo, Živka Stevanovića Žikice, Zemljište, 1500ari, 25000 EUR

Barajevo, Beograd

Lep plac na odličnoj lokaciji, u zoni građevinskog zemljišta, na samo dva minuta od centra Barajeva. Idealna prilika za za izgradnju porodične... više

25.000€ (16 €/m²)

  • 1500m²

Voždovac, Bulevar oslobodjenja, Bulevar oslobođenja , 3.0, 108m2, 299000 EUR

Bulevar Oslobodjenja, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma... više

299.000€ (2 768 €/m²)

  • 3 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Trošarina, Beranska, 2.5, 63m2, 270000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izustnoj lokaciji, odličan stan na 6.spratu od sedam u novoj zgradi, useljenoj prošle godine. Lep raspored prostorija, izuzetno svetao stan.... više

270.000€ (4 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 6/7 spratova

trosoban stan, 72m2, 2/5, adptibilan u četvorosoban ID#1602

Zeleni venac, Savski Venac, Beograd

Odličan, trosoban stan, lako adptibilan u četvorosoban, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u neposrednoj... više

299.000€ (4 152 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 58 99m2 , L , 410000e

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Novi Beograd, Blok 58, Jurija Gagarina, 3.0, 99 m2 sa lodjom, III od X spratova, toplotne... više

410.000€ (4 141 €/m²)

  • 3 soba
  • 99m²
  • 3.sprat

Čukarica, Sremčica, Skolski venac, 14a, 140000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 102688, struja, uknjizen, plac. Plac na odlicnoj lokaciji sa frontom oko 22m. Na svega 150m od glavne Beogradske ulice i na 300m... više

140.000€ (100 €/m²)

  • 1400m²

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra, 39m2

Kluz, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 6/6 spratova

PRODAJA / ZAMENA – Dvoetažni stan 99 m², III sprat, Topolice, Obrenovac –

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu... više

152.000€ (1 535 €/m²)

  • soba
  • 99m²
  • 3/3 spratova

Barajevo, Barajevo, Živka Stevanovića Žikice, Zemljište, 400ari, 16500 EUR

Barajevo, Beograd

Idealan građevinski plac, na samo dva minuta od centra Barajeva. Svi potrebni priključci za vodu, struju i kanalizaciju su dostupni. Ovaj plac... više

16.500€ (41 €/m²)

  • 400m²

Mladenovac, 60a

Mladenovac (mesto), Mladenovac, Beograd

Mladenovac plac, 60 ari Prodaje se plac na odličnoj lokaciji. Idealan za investitorske poslove. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent:... više

750.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Obrenovac, Mala Moštanica, Visoka, 12a, 25000EUR

Mala Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 128758, uknjizen, plac. Na prrodaju plac velicine 12 ari ( 0,1236 ha) u Maloj Mostanici, sa nezavrsenim objektom- pod plocom... više

25.000€ (20 €/m²)

  • 1200m²

Sopot, Kosmaj - Bukovac, 150.68a

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot, Kosmaj - Bukovac plac/poljoprivredno zemljište, 150.68a Poljoprivredno zemljište površine 1.5ha na izuzetnoj lokaciji, u podnožju Kosmaja,... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²