Za upit Novi Sad Adice stan pronađeno 98 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

96.305€ (1 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

40.669€ (1 768 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

153.736€ (1 708 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Adice – četvorosoban stan 78m2, nov, namešten, par

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je moderan četvorosoban stan u naselju Adice, odlična lokacija za miran porodičan život. Nekretnina predstavlja... više

163.200€ (2 092 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

82.261€ (1 869 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju dvosoban stan na Adicama, 34m2

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju funkcionalan dvosoban stan ukupne površine oko 34m2 koji predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje,... više

76.500€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 34m²
  • .sprat

Adice, Novi Sad

43.337€ (1 733 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan na Adicama, 35m2

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad. Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan površine 34,7 m² u mirnom delu naselja Adice, u neposrednoj blizini Bulevara... više

88.230€ (2 520 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Dvosoban Stan 42 m² Adice | Novogradnja | Podno Grejanje | Parking | Uknjižen

Adice, Novi Sad

U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 42 m² u novoj zgradi na Adicama. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za rešavanje... više

80.300€ (1 911 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • vp/2 spratova

Nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama na mirnoj lokaciji, sa mogućnošću

Adice, Novi Sad

U ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama, kako za stanovanje tako i kao sigurnu investiciju za buduće izdavanje. Stan se nalazi... više

75.396€ (1 933 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Prodaje se dvoiposoban stan 51m2, sa privatnim parkingom i dvorištem 45m2 - Ad

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan u prizemlju urbane vile, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Objekat je novije gradnje i... više

135.053€ (2 648 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Adice, Novi Sad

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova