Za upit Novi Sad Adice stan pronađeno 98 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93600€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100853 CENA 93600 plus agencijska provizija od 3% . Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj... više

93.600€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Adice, , 1.5, 40m2, 72160EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje... više

72.160€ (1 804 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²