Adice, Novi Sad
U ponudi je prodaja dvosobnog lux stana površine 42m2 u Novom Sadu, naselje Adice, u blizini Kamenjara 1. Ova nekretnina predstavlja retku priliku... više
122.400€ (2 914 €/m²)
Adice, Novi Sad
Opis oglasa: Na prodaju garsonjera 24 m² u Adicama, na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život... više
42.230€ (1 759 €/m²)
Adice, Novi Sad
Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više
68.900€ (2 026 €/m²)
Adice, Novi Sad
69.700€ (1 883 €/m²)
Adice, Novi Sad
51.200€ (2 048 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom... više
42.000€ (1 750 €/m²)
Adice, Novi Sad
Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva... više
62.830€ (2 416 €/m²)
Adice, Novi Sad
97.720€ (2 220 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više
40.669€ (1 768 €/m²)
Adice, Novi Sad
43.337€ (1 733 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka 1100161. CENA 66000 +3% agencijska provizija. Na prodaju komforan jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, površine 31... više
66.000€ (2 129 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka-1099560 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN četvoroiposoban stan na Adicama u... više
199.000€ (2 261 €/m²)