Trosarina, Vozdovac, Beograd
Izvanredan 3.0 stan u novogradnji. Južno orijentisan. U sklopu zgrade je privatno dvorište, sa sadržajem, video nadzorom i čuvarskom službom.... više
272.000€ (3 200 €/m²)
Kopitareva Gradina, Beograd
Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina Džordža Vašingtona 2.0, 37m2 U jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Starog Grada, u neposrednoj blizini... više
160.000€ (4 324 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Na prodaju trosoban stan u Mirjevu, u ulici Matice Srpske, idealan za porodično stanovanje. Lokacija je mirna, dobro povezana sa ostatkom grada... više
134.000€ (2 093 €/m²)
Stari merkator, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča 2.5, 61m2 (lođa 3m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju dvoiposoban... više
235.000€ (3 852 €/m²)
Vidikovački venac, Rakovica, Beograd
Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan,... više
105.000€ (3 500 €/m²)
Blok 65, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Tadije Sondermajera 5.0, 140m2 (terasa 16m2), 19/22, CG, tri lifta, telefon, interfon, parking, garaža U... više
799.000€ (5 707 €/m²)
Borča, Palilula, Beograd
U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više
110.000€ (2 682 €/m²)
Cvijićeva, Palilula, Beograd
U neposrednoj blizini strogog centra grada, nalazi se ovaj komforan, svetao , trosoban stan, na prvom spratu zgrade novije gradnje.Terasa se... više
295.000€ (3 172 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više
168.000€ (2 000 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne... više
280.000€ (3 636 €/m²)
Voždovačka Crkva, Beograd
Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na... više
174.600€ (3 563 €/m²)
Lekino Brdo, Beograd
Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više
210.500€ (2 631 €/m²)