Za upit stanovi Beograd pronađeno 1815 oglasa

Jednoiposoban stan 42.48m², I sprat, Rvati, Obrenovac - 76.464€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

76.464€ (1 820 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 77.69m², I sprat, CENA 1550€/m² sa PDV-om - 120.

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od... više

120.420€ (1 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Dupleks 121 m², IV sprat, Obrenovac, centar – 155.000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan ukupne površine 121 m², na IV spratu stambeno-poslovne zgrade u centru Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

155.000€ (1 280 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 121m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Karaburma, Dr Đorđa Joanovića , 3.0, 72m2, 160000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se prelep duplex u naselju Karaburma. 72 m2 (mereno 80 m2), nalazi se na 4.spratu zgrade starije gradnje (nema lift). Sastoji se od... više

160.000€ (2 222 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Vitezova Karađorđeve Zvezde, 3.0, 75m2, 165000 EUR

Mirijevo, Beograd

Prodajemo lep, komforan i osunčan stan koji se nalazi blizu svih sadržaja potrebnih za život. U blizini se nalaze marketi, vrtić, škola... Stan... više

165.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Krunska, Krunska, 2.0, 54m2, 324000 EUR

Krunska, Beograd

Prodaje se dvosoban stan na četvrtom spratu od šest, u dobro održavanoj zgradi, u blizini Muzeja Nikole Tesle, u Krunskoj ulici. Sastoji se... više

324.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/6 spratova

VOZDOVAC BANJICA 120m2 , T , 275000e

Banjica, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banjica, Crnotravska, 5.0, 120 m2 sa terasom od 15 m2, XXIII od XXIII sprata, dupleks, cg, telefon, 3... više

275.000€ (2 291 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 23.sprat

GROCKA KALUDJERICA 95m2 , 2T , 168338e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.56 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

168.338€ (1 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • Prizemlje

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

512.999€ (3 916 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 6.sprat

BW HUDSON – POGLED NA REKU

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Hudson – prestizna zgrada na jednoj od najatraktivnijih lokacija u prvom redu do reke, u okviru ekskluzivnog kompleksa Riverline. Ova premium... više

393.888€ (6 252 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 7.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je neuseljavan, potpuno opremljen dvosoban stan, smesten na 5 spratu ekskluzivne zgrade BW King’s Park Residence, u okviru kompleksa... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 2.0 STANA NA CUKARICI

Cukarica, Cukarica, Beograd

Prodaje se kompletno renoviran stan u kuci, uknjizen 1/1 kao idealni deo objekta, u mirnoj i dobro povezanoj Sandzackoj ulici. Stan je bez dodatnih... više

106.000€ (2 717 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje