Za upit stanovi Beograd od 50000 do 60000 evra pronađeno 23 oglasa

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

✨ Garsonjera 35 m² – naselje Rvati ✨ 59.150€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zamišljate svoj kutak mira ili pametnu investiciju? Garsonjera od 35 m² u prizemlju, sa francuskim balkonom, čeka na Vas. Useljenje planirano... više

59.150€ (1 690 €/m²)

  • soba
  • 35m²
  • .sprat

Barajevo GAJ, stan 46m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan... više

54.000€ (1 173 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

RAKOVICA KANAREVO BRDO 23m2 , 53000e

Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više

53.000€ (2 304 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 3.sprat

+RAKOVICA VN 3858

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se... više

50.000€ (2 380 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Suteren/4 spratova

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

Barajevo, Barajevo, Dvadesetog oktobra, 3.0, 49m2, 52000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni... više

52.000€ (1 061 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Rakovica, Vidikovačka padina, Mome Stanojlovića, 0.5, 27m2, 50000EUR

Vidikovačka Padina, Beograd

Agencijski ID: 131322, I/IV, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, Adaptibilanu u 1.5, stambena zgrada. Mali,sladak... više

50.000€ (1 851 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Zemun, Zemun polje, Tomice Popovića DVE GARSONJERE, 2.0, 41m2, 56000EUR

Zemun Polje, Beograd

Agencijski ID: 115365, II/II. Na prodaju dve garsonjere ukupne povrsine 41m2. Prva se nalazi u polusuterenu i kompletno je renovirana a druga... više

56.000€ (1 365 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Čukarica, Žarkovo, Spasenovićeva, 0.5, 20m2, 52000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130070, V/V, stambena zgrada. Prodaje se garsonjera u centru Zarkova, 20m2. Stan u odlicnom stanju, u procesu uknjizenja. Nalazi... više

52.000€ (2 600 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5/5 spratova

Vidikovačka Padina, Beograd

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u... više

50.000€ (1 851 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova