Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1760 oglasa

SAVSKI VENAC DEDINJE 98m2 , T , 415000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista,... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 2.5 RENOVIRAN STAN NA CERAKU

Cerak, Cukarica, Beograd

U mirnom okruzenju porodicnog naselja stari Cerak prodajemo odlican, izvorno dvoiposoban stan. Nekretnina je kompletno renovirana pre tri godine,... više

180.000€ (2 769 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, GARSONJERA , BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

Stan se nalazi u urednoj i odrzavanoj zgradi bez lifta, u nadogradjenom delu iznad koga se nalazi potkrovna etaza. Stan je svetao, severo-zapadno... više

92.500€ (2 983 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 5.sprat

2, 0/2, 5 lux renoviran uknjizen ID#5687

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine... više

205.000€ (3 306 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 21/24 spratova

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Pećska, 5.0, 118m2, 320000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Komforan, potpuno renoviran stanu zgradi novije gradnje, uređen kao poslovni prostor, dupleks - na prvom nivou nalazi se boravak, dve sobe,... više

320.000€ (2 711 €/m²)

  • 5 soba
  • 118m²
  • 6/6 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN U CENTRU-ZMAJ JOVINA

Centar, Stari Grad, Beograd

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više

159.000€ (4 818 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Braće Jerković - Jovana Bijelića 61kvm

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan u tihom i mirnom okruženju, dvostrano orijentisan. Vodi se kao visoko prizemlje, a u stvarnosti je u niovu sa pravim prvim spratom, jer... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Čukarica, Bele vode, Leposave Vujošević, 4.0, 90m2, 130000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja.... više

130.000€ (1 444 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 140m2, 1250000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Najatraktivnija zgrada unutar projekta BW, elegantni prostori i sofisticirani materijali odaju osećaj ekskluzivnosti. Glavna prednost i odlika... više

1.250.000€ (8 928 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 15/17 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 71m2 , T , 185000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kostolacka, 3.5, 71 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifa, interfon, odmah useljiv,... više

185.000€ (2 605 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 61m2 , 125000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodajemo poslovni apartman u lux, stambeno-poslovnom objektu, na lepoj lokaciji, nedaleko od Bulevara kralja Aleksandra i smederevskog puta.... više

125.000€ (2 049 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje