Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1760 oglasa

ODLICAN, 4.5 SALONAC U CENTRU GRADA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

4.5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta.... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 270m²
  • 2/3 spratova

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka, 66m2

Dobanovci, Surčin, Beograd

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka 3.0, 66m2, 2/2, TA, parking U ponudi je sunčan i svetao stan u kući, u centru Dobanovaca. Po strukturi je... više

99.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 290000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, TROSOBAN EKSLUZIVAN STAN

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, trosoban stan, koji se nalazi na prvom spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Ukoliko zelite... više

587.565€ (4 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 131m²
  • 1.sprat

PRODAJA, GARSONJERA KOD VOZDOVACKE CRKVE

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna garsonjera u samom centru Vozdovca , kod Vozdovacke crkve. Stan se nalazi u odrzavanoj zgradi sa obezbedjenim parkingom... više

85.000€ (4 047 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 44m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog... više

120.000€ (2 727 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Suteren/3 spratova

STARI GRAD CENTAR 50m2 , 300000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trg Republike, Dositejeva, 2.0, 50 m2, bez terase, PR od V spratova, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 237m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 5.0, 237m2 (četiri terase 40m2+61,20m2 dvorište), PR/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža... više

1.234.584€ (5 209 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

PALILULA BOTANICKA BASTA 87m2 , T+L , 275000e

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 87 m2 sa terasom i zastakljenom lodjom, XII od XIII spratova,... više

275.000€ (3 160 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 12.sprat

Savski venac, Dedinje, Neznanog junaka, 2.0, 71m2, 195000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. 63+8m2 terasa.... više

195.000€ (2 746 €/m²)

  • 2 soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova