Za upit prodaja vikendica okolina Beograda hitno pronađeno 517 oglasa

Lepa kućica u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje: spratna kućica u Boljevcima (na pet minuta od prevoza) od 70m2 / Pr+Pot/ na 24 ara placa kultivisanog raznim... više

160.000€ (2 285 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva, 108m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 4.5, 108m2 (lođa 5m2), PR+PTK, EG/struja, telefon, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2.90a... više

178.000€ (1 648 €/m²)

  • 108m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća na Avali, Ripanj, 208m2 ID#1591

Ripanj, Voždovac, Beograd

Na prodaju je porodična kuća na lepom i prostranom placu površine 9 ari i 18 m², sa izlazom na dve ulice koja je zanimljive arhitekture i... više

125.000€ (600 €/m²)

  • 208m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća-vila, Avala ID#1547

Avala, Voždovac, Beograd

Kuća-vila se nalazi neposredno ispod avalskog puta udaljena oko 200 m (preko puta studenstkog odmarališta), tj. na samom ulazu u Pinosavi.... više

500.000€ (1 666 €/m²)

  • 300m²
  • 1.sprat

Nedaleko od Grocke, Begaljica kuća 230m2 ID#5679

Begaljica, Grocka, Beograd

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika... više

140.000€ (600 €/m²)

  • 233m²
  • 1/2 spratova

SAVSKI VENAC SENJAK 593m2 , T , 3400000e

Senjak, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Senjak, Banjickih zrtava, kuca povrsine 593 m2, terasa, na placu od 12 ari, PR + I +... više

3.400.000€ (5 733 €/m²)

  • 593m²

Zvezdara, Mirijevo, Ulofa Palmea, 4.0, 252m2, 480000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126208, spratna, terasa(3), uknjizen, luks renoviran, garaza, parking, dvoriste/basta, mogucnost prosirenja, deljiv. Kuca tipa... više

480.000€ (1 904 €/m²)

  • 252m²

Čukarica, Sremčica, -, Kuća, 300m2, 360000 EUR

Sremčica, Beograd

Veoma komforna kuća koja se sastoji od 3 zasebna stana. Na svakom nivou nalazi se po jedna stambena jedinica od 100m2 - stan na prvom spratu... više

360.000€ (1 200 €/m²)

  • 300m²

Savski venac, Senjak, Sitnička, Kuća, 300m2, 1100000 EUR

Senjak, Beograd

Komforna kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 1.2a, jako lepo uređenom. Kuća je spratna, veoma funkcionalna, poseduje tri nivoa i podrum sa... više

1.100.000€ (3 666 €/m²)

  • 300m²

Surčin - uknjižena kuća na 8 ari placa, novogradnja

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kucica u cvecu trava oko nje, prodaje se u gornjem delu Surcina. Kuca je spratna, uknjizena, komplet sa novim stvarima. Na vecem placu oko 8... više

270.000€ (1 238 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva, 143m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 143m2 (terasa 13m2), SUT+PR+I, plac 1,33 ari, EG U ponudi za prodaju komforna i funkcionalna... više

245.000€ (1 713 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Beograd, Blok 18, Staro sajmište, Sadika Ramiza, Kuća, 70m2, 550000 EUR

Blok 18, Staro Sajmište, Beograd

Na placu se nalazi kuća od 70m2 za kompletnu adaptaciju ,Agent prodaje Milan 064/8984-023 GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 48226. Agencijska... više

550.000€ (7 857 €/m²)

  • 70m²