Za upit prodaja vikendica okolina Beograda hitno pronađeno 517 oglasa

Oglas

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine... više

150.000€ (802 €/m²)

  • 187m²
  • .sprat

Kuća 117m2 , 8 ari , Sopot, Kosmaj - 190.000€

Kosmaj, Sopot, Beograd

Na prodaju moderna kuća u prirodi, Sopot (blizina Kosmaja), neto površine 117,33m2, ukupne bruto izgrađene površine 144,62m2. Na samo 4 km od... više

190.000€ (1 623 €/m²)

  • 117m²
  • .sprat

Kuća 115 m², 3 ara, Obrenovac, Gaj 2 - 160.000e

Rvati, Obrenovac, Beograd

- Na prodaju tipska dvoetažna kuća u naselju Gaj 2, opština Obrenovac smeštena na placu ukupne površine 3 ara. - Na prvoj etaži je ulazni hodnik,... više

160.000€ (1 391 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje/2 spratova

VOZDOVAC JAJINCI 320m2 , 400000e

Jajinci, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! ODLICNA KUCA! Jajinci, Torlacki vis, 6.0 kuca neto povrsine 320 m2 (bruto 400 m2), na 6 ari placa, PR... više

400.000€ (1 250 €/m²)

  • 320m²

Kuća u Surčinu sa garažom i podrumom, uknjižena

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Zastao Vam je dah, to je ono što ste tražili. Kuća snova je pred Vama sa garažom i podrumom-na visokom prizemlju veliki trosoban, raskošan stan... više

235.000€ (2 117 €/m²)

  • 111m²
  • .sprat

Kuća u Jakovu, za renoviranje

Jakovo, Surčin, Beograd

Prizemna kuća u Jakovu površine 78m2 na 10 ari placa-za kompletno renoviranje. Kuća je uknjižena i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpzarijom,... više

101.000€ (1 294 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Spratna, dvorišna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Velika, spratna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Velika, lepa komforna spratna kuća u Surčinu se prodaje, na velikom, širokom placu sigurne širine fronta oko 20 metara. Sama kuća je spratna... više

205.000€ (2 157 €/m²)

  • 95m²
  • .sprat

Uknjižena spratna kuća u naselju Ključ

Ključ, Surčin, Beograd

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu.... više

260.000€ (2 080 €/m²)

  • 125m²
  • .sprat

Surčin, tri spratne kuće u nizu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Tri spratne kuće na 6 ari placa u Surčinu u mirnoj, tihoj ulici i sve na dohvat ruke (prodavnice, gradski prevoz, pekare, kafici, škole). Kuće... više

765.000€ (1 645 €/m²)

  • 465m²
  • .sprat

Kvalitetna, spratna kuća u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Nudimo vam veliku, kvalitetnu, spratnu kuću u Dobanovcima od oko 275m2, uknjiženu na 10 ari placa sa velikom, zidanom, pomoćnom kućicom i pušnicom.... više

180.000€ (654 €/m²)

  • 275m²
  • .sprat

Kuća u blizini Sterijine u Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Atraktivna, vrlo intetesantna spratna kuća površine u prizemlju 147m2 + 96m2 u potkrovlju do kojeg se stiže spoljnim, pokrivenim stepenicama.... više

350.000€ (1 440 €/m²)

  • 243m²
  • .sprat