Za upit prodaja kuća Novi Sad pronađeno 184 oglasa

Kuća sa 8 soba NOVI SAD, 222480€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089852 - Uknjižena dvojna kuća na Telepu u mirnoj ulici ne daleko od Futoškog puta. U prizemlju dnevna soba , kuhinja... više

222.480€ (1 711 €/m²)

  • 130m²

Savremena porodična kuća u mirnom kraju Novog Sada

Veternik, Novi Sad

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom i urbanizovanom naselju, nalazi se moderna samostalna kuća površine 255 m², smeštena na placu od 4 ara. Objekat... više

309.000€ (1 188 €/m²)

  • 260m²
  • .sprat

Superluksuzna kuća na Popovici

Sremska Kamenica, Novi Sad

Superluksuzna rezidencija okružena zelenilom i mirom Na kraju mirne ulice, skrivena od pogleda i buke, nalazi se kuća koja spaja vrhunski komfor... više

1.637.700€ (4 094 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

Dvosobna kuća NOVI SAD, 154500€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090755 - Uknjižen dvosoban stan od 50m2 u kući, na Telepu. U postupku legalizacije još 30m2. Nalazi se u blizini Bulevara... više

154.500€ (1 931 €/m²)

  • 80m²

Petoiposobna kuća VETERNIK, 226600€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090231 - Uknjižene dve kuće u Veterniku na jednoj parceli. Pogodno za višečlanu porodicu. Starija kuća sastoji od dn. borvka,... više

226.600€ (755 €/m²)

  • 300m²

Petosobna kuća NOVI SAD, 257500€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089915- Kuća na Avijaciji, uknjižena na 96m2 u prirodi ima 150m2 ima garazu,.Ne može putem kredita samo keš, Za više inf,,064-823-6605... više

257.500€ (1 514 €/m²)

  • 170m²

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 267800€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089893 - Uknjižena spratna kuća na odličnoj lokaciji u Adicama. U prizemlju kuće dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom,... više

267.800€ (1 761 €/m²)

  • 152m²

Trosobna kuća VETERNIK, 195700€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090236. Uknjižena kuča u Veterniku u delu koji gravitira ka Sajlovu. Donji deo se sastoji od kuhinje, ostave, kupatila,... više

195.700€ (1 368 €/m²)

  • 143m²

Troiposobna kuća NOVI SAD, 360000€

AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad

Grbavica, mesto za miran porodičan zivot +++Agencijska oznaka 3046356. Cena je 360.000e +agencijska provizija 3 %. Prodaje se kuća na idealnom... više

360.000€ (1 285 €/m²)

  • 280m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 216500€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka kuće je 3091272 Sajlovo, u blizini Carinskog terminala , prodaje se novija komforna četvorosobna kuca uknjižene građevinske... više

216.500€ (1 196 €/m²)

  • 181m²

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 169000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3089958 - CENA je 169 000e plus agencijska provizija od 3%... Uknjižena kuća u središnjem delu Klise. Sastoji se iz dnevnog... više

169.000€ (1 056 €/m²)

  • 160m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 160200€

Klisa, Novi Sad

LOKACIJA ZA GRADNJU,pogodna za investitore.SLANA BARA ,uknjižena kuća. CENA sa agencijom 160200e Agencijska oznaka nekretnine 3091525, Novi... više

160.200€ (1 020 €/m²)

  • 157m²