Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1308 oglasa

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina, 53m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina 2.0, 53m2, 1/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju je izvorno dvosoban i veoma... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Aria, 4.0, 109m2, 535000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je četvorosoban stan, ukupne površine 109m2, grejna površina je 100m2, dok dve terase zauzimaju 9m2. Sastoji se iz dnevnog boravka,... više

535.000€ (4 908 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 8/21 spratova

Kaluđerica 1,2ari ID#26631

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Građevinski plac 12,45ari koji se nalazi u blizini poslednje autobuske stanice 309. Plac se nalazi na parcelama 342/7, 342/24 i 342/35. Uknjižen...Agencijska... više

77.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog

Radiofar, Surčin, Beograd

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog plac, 18371m2, front prema ulici 48 mtara U ponudi je zemljište u području, uknjiženo kao njiva II klase,... više

790.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 76 ari, Grabovac, Obrenovac - 10.000€

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 7582 m² u mestu Grabovac, kod Obrenovca. Plac se nalazi uz asfaltni put, sa širinom fronta od 73... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Ostružnica, Ane Krajic, 14a, 31000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 130939, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

31.000€ (22 €/m²)

  • 1400m²

Lux – Đevđelijska 157kvm + garažna mesta po želji

Lion, Zvezdara, Beograd

Penthouse, duplex od 157kvm, na V i VI spratu u mirnom delu Liona. I nivo od 100kvm ima: ulazini deo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom... više

385.000€ (2 452 €/m²)

  • Garsonjera
  • 157m²
  • 5/6 spratova

Savski venac, Centar - Durmitorska 105m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

4.0, 105m2 (lođa), 4/6, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, ostava, podrum Durmitorska ulica je jedna od manjih, jednosmernih ulica na... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

Prodaja stana, Zvezdara, Voje Veljkovića 86m2, trosoban, lux ID#1552

Kluz, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više

275.200€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Neimar, , 3.0, 69m2, 325000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131701, III/VIII, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Na atraktivnoj lokaciji na Neimaru, u luksuznoj... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

Čukarica, Novi Železnik, Darinke Radović, 75a, 0EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 72727, uknjizen, plac. Plac se nalazi na samoj okretnici 88 autobuske linije. Po obliku pravougaonik sa velikim frontom. Sve... više

1€ (0 €/m²)

  • 7500m²

Palilula, Krnjača, Crkvište, 60a, 320000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 124915, uknjizen, plac. Predvidjena komercijalna gradnja , zauzece 50℅, maximalno 2600m2 u osnovi , visina objekta do venca 9m... više

320.000€ (53 €/m²)

  • 6000m²