Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1308 oglasa

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2.deo, 4.20a

Rušanj, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2.deo plac/građevinsko zemljište 4.20a Retko u ponudi! Na samo 15km od mosta Gazela, na samom ulazu u naselje... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Banovo brdo, -, Kuća, 260m2, 1200000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Izuzetna, komforna, kvalitetna kuća u mirnom delu Banovog brda, kompletno renovirana spolja i iznutra 2022. godine. Veoma pogodna kao poslovni... više

1.200.000€ (4 615 €/m²)

  • 260m²

PRODAJA, GRADJEVINSKO ZEMLJISTE MIRIJEVO

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaje se atraktivno gradevinsko zemljise povrsne 72 ara, smesteno u uredenoj privredno-komercijalnoj zoni Mirijeva, idealno za razvoj poslovnih,... više

1.100.000€ (152 €/m²)

  • 7200m²

Zemun, Meandri, Blagoja Jovovića, 3.0, 87m2, 255000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131485, IV/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Stan ima 87 kvadrata gradjevinske, od toga grejne 78... više

255.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 4/6 spratova

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića, 250m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića kuća, 250m2 (terase i lođa 36m2 + garaža 18m2), NPR+VPR+I+II+PTK, EG/GAS, interfon, parking,... više

430.000€ (1 720 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban, Višegradska ID#1565

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta... više

235.000€ (3 133 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova

Kuća 106 m2, 5 ari, Obrenovac (NAMEŠTENA) 150.000€

Obrenovac, Beograd

Na prodaju prizemna kuća od 106 m², plac od 5 ari, na odličnoj lokaciji u Obrenovcu. Kuća ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,... više

150.000€ (1 415 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Sopot, Ralja, Save Kovačevića, 66a, 80000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92943, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

80.000€ (12 €/m²)

  • 6600m²

Čukarica, Sremčica, Lukiceva, 14a, 42000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 129515, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

42.000€ (30 €/m²)

  • 1400m²

Čukarica, Ostružnica, Makiska , 69a, 265000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 123439, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

265.000€ (38 €/m²)

  • 6900m²

Čukarica, Sremčica, Lukiceva, 30a, 90000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 129516, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

90.000€ (30 €/m²)

  • 3000m²

Sopot, Ralja, Dušana Puhača , 56a, 72800EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92942, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

72.800€ (13 €/m²)

  • 5600m²