Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1312 oglasa

Poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu, 29 ari, Draževac, Obrenovac

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u građevinskom rejonu površine 28.73 ara u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu,... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Altina - Viktora Starčića, 273m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Viktora Starčića kuća, 6.0, 273m2 (terasa 8m2), Po+PR+PTK, EG, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 5 ari U... više

389.000€ (1 424 €/m²)

  • 273m²
  • Prizemlje

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova

NBG, Blok 62, trosoban – preporuka

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno... više

225.000€ (2 960 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/7 spratova

Vrlo lepa porodična kuća u Grmovcu

Dobanovci, Surčin, Beograd

Savršena kućica u cveću sa travom oko nje nalazi se nadomak Dobanovaca, u Grmovcu. Sa odličnim gradskim prevozom, autobusom 707, Vi ste očas... više

160.000€ (1 454 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Vračar, Krunski venac - Smiljanićeva 64m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više

285.000€ (4 453 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda,... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 85m² Banovo brdo, odlična lokacija,

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više

285.000€ (3 352 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 85m²
  • 2/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Strumička 85m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana, 32m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 1.5, 32m2 (terasa 5m2), 3/4, EG, lift U ponudi fenomenalan jednoiposoban stan u samom srcu Dorćola, u zgradi... više

170.000€ (5 312 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Ostružnica, Prote Marka 25, 6a, 29900EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 128810, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

29.900€ (49 €/m²)

  • 600m²

Surčin, Dobanovci, Železnička, Zemljište, 6500ari, 180000 EUR

Dobanovci, Beograd

Plac se nalazi na izlazu iz Surčina ka Dobanovcima.Do samog asfalta je i obilaznice. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 52413. Agencijska provizija... više

180.000€ (27 €/m²)

  • 6500m²