Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1312 oglasa

Kaluđerica – Rodoljuba Čolakovića 312kvm+1,2ari ID#13738

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Vertikala kuće od 312kvm na 1,5ar placa, pogodna za porodicu. Koncipirana kao dva odvojena stana na I i II spratu i mogućnost trećeg stana u... više

288.000€ (923 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stambena kuća 182 m² + Pk, 66, 15 ari, Obrenovac, Dren – 180 000 €

Dren, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju stambena kuća u Drenu površine 182 m2 + Pk, sa pomoćnom kućom i nedovršenom još jednom stambenom kućom, na ukupno 66,15 ari placa.... više

180.000€ (989 €/m²)

  • 182m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 71m2 , 170000e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Jovana Bijelica, 3.0, 71 m2, bez terase, PR od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv,... više

170.000€ (2 394 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

STARI GRAD CENTAR 77m2 , L , 385000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Simina, 3.0, 77 m2, lodja, IV od IV sprata (iznad je tavnski prostor), cg, bez lifta, interfon,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Građevinsko zemljište 65 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 67.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 65,44 ari, u mestu Mala Moštanica. Lokacija: • 10 km od Obrenovca • 6 km od uključenja na autoput... više

67.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun – Gardoš 86kvm ID#26950

Gardoš, Zemun, Beograd

Izuzetno lep stan, luksuzan, svetao i funkcionalan. U stanu je urađeno podno grejanje, italijanska granitna keramika, elektro roletne, stolarija... više

330.000€ (3 837 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća – Mala Moštanica | 150 m² | 6, 5 ari - 130.000

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kvalitetna porodična kuća ukupne površine 150 m², smeštena na lepo uređenom placu od 6,5 ari, u mirnom delu Male Moštanice. Kuća... više

130.000€ (866 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

SOPOT SOPOT 360m2 , T , 759000e

Sopot, Sopot, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUX! Sopot, Mali Pozarevac, 5.0 kuca od 359.85 m2, prostrana terasa, na placu od 28.83 ara, PR + I, toplotne... više

759.000€ (2 108 €/m²)

  • 360m²

VOZDOVAC SUMICE 25m2 , 107000e

Sumice, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2.sprat

Kuća 286 m², 3, 6 ari, Obrenovac, Potića voće – 300 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Obrenovcu povšine 286 m2, spratnosti Pr+1+PK, na građevinskom placu od 3,6 ari. • Struktura: Prizemni deo se sastoji od... više

300.000€ (1 048 €/m²)

  • 286m²
  • .sprat

PRODAJEMO VISENAMENSKU KUCU NA VOZDOVCU

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Kvalitetno gradjena visenamenska kuca na placu od 6 ari, pozicionirana tako da se u frontalnom delu ka ulici nalazi prostrani parking prostor... više

1.350.000€ (2 250 €/m²)

  • 600m²

Kuća 115 m², 3 ara, Obrenovac, Gaj 2 - 160.000e

Rvati, Obrenovac, Beograd

- Na prodaju tipska dvoetažna kuća u naselju Gaj 2, opština Obrenovac smeštena na placu ukupne površine 3 ara. - Na prvoj etaži je ulazni hodnik,... više

160.000€ (1 391 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje/2 spratova