Za upit nekretnine Surcin pronađeno 92 oglasa

Surčin, Petrovčić, Surčinski put, Zemljište, 59000ari, 324500 EUR

Petrovčić, Beograd

Odlična parcela u građevinskoj zoni, oivičena sa dva asfaltirana puta., 10ak km od auto puta, nadomak Šimanovaca, na putu Petrovčić - Karlovčić.... više

324.500€ (5 €/m²)

  • 59000m²

Surčin, Surčin, Šekspirova , Kuća, 345m2, 450000 EUR

Surčin, Beograd

Luksuzna kuća, nova, neuseljavana,uknjizena, sa kompletnom dokumentacijom, dva zasebna ulaza,devet soba ,sedam spavaćih soba i dva dnevna boravka,... više

450.000€ (1 304 €/m²)

  • 345m²

Surčin, Surčin, -, Zemljište, 8700ari, 280000 EUR

Surčin, Beograd

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu... više

280.000€ (32 €/m²)

  • 8700m²

Surčin, Surčin, Mite Binjiša, Poslovni objekat, 2000m2, 1500000 EUR

Surčin, Beograd

Odličan poslovni objekat, široke namene, na 70 ari građevinskog zemljišta, izuzetna lokacija, kilometar i po od centra Surčina i 200 metara... više

1.500.000€ (750 €/m²)

  • 2000m²

Kuća u Surčinu sa garažom i podrumom, uknjižena

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Zastao Vam je dah, to je ono što ste tražili. Kuća snova je pred Vama sa garažom i podrumom-na visokom prizemlju veliki trosoban, raskošan stan... više

235.000€ (2 117 €/m²)

  • 111m²
  • .sprat

Manja kuća na velikom placu-Surčin

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje. U gornjem delu Surčina nalazi se ova manja, uknjižena kućica na većem placu od 9 ari, 1/1 sama na placu. Kućica... više

234.000€ (3 342 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Velika, spratna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Velika, lepa komforna spratna kuća u Surčinu se prodaje, na velikom, širokom placu sigurne širine fronta oko 20 metara. Sama kuća je spratna... više

205.000€ (2 157 €/m²)

  • 95m²
  • .sprat

Kuća u Radničkoj ulici u Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje se prodaje u Surčinu u Radničkoj ulici. Kuća je spratna, površine 240m2 po strukturi Pr+Vpr, a sve na 10 ari placa.... više

400.000€ (1 666 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Surčin - uknjižena kuća na 8 ari placa, novogradnja

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kucica u cvecu trava oko nje, prodaje se u gornjem delu Surcina. Kuca je spratna, uknjizena, komplet sa novim stvarima. Na vecem placu oko 8... više

270.000€ (1 238 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Stan na odličnoj lokaciji

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog... više

120.000€ (2 142 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Kuća u izgradnji, Surčin

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća u izgradnji-do prve ploče na 5 ari placa. Širina placa je preko 18 metara, dužina preko 23 metra. Prilaz kući putem posutim tucanikom.... više

135.000€ (1 323 €/m²)

  • 102m²
  • .sprat

Spratna, dvorišna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat