Za upit nekretnine Surcin pronađeno 92 oglasa

Surčin, Surčin, Auto put, Zemljište, 22110ari, 530000 EUR

Surčin, Beograd

Zemljište u blizini najvećeg saobraćajnog čvorista u Srbiji. Na samo 500 m su pravci za Niš, Zagreb, Suboticu, Čačak svi autoputevi i aerodrom.... više

530.000€ (23 €/m²)

  • 22110m²

Surčin, Surčin, Aerodrom Nikola Tesla, Zemljište, 10000ari, 650000 EUR

Surčin, Beograd

Parcela je obuhvaćena Planom detaljne regulacije za kompleks aerodrom Nikola Tesla Beograd. Polovina parcele se nalazi u zoni komercijalnih... više

650.000€ (65 €/m²)

  • 10000m²

Surčin - Jakovo, odmah moguća gradnja

Jakovo, Surčin, Beograd

Plac je površine 6.3 ara, širina fronta 15 metara, građevinska zona, odmah moguća gradnja (voda, struja asfalt), uknjižen. Parametri za gradnju... više

72.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Veliki plac u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prvi put u oglasu prodaje se veliki plac u samom centru Dobanovaca veličine od oko 83 ara (kao gradsko gradjevinsko zemljište). Do placa se... više

581.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 15, 33 ari, Surčin, Progar (uz reku Savu) - 35 000 €

Progar, Surčin, Beograd

• Na prodaju plac pored reke Save, površine 15,33 ara u Progaru, opština Surčin. Približne dimenzije placa su 12,5 x 122 m. • Lokacija: Nalazi... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Magacin, Beograd, Surčin, Dobanovci

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prodaje se magacin od 6300 m2, novogradnja, visina 9,5m, sirina 30m, sleperski prilaz, industrijski pod fero beton, saobracajnica oko magacina... više

6.300.000€ (1 000 €/m²)

  • 6300m²
  • .sprat

Kuća u Jakovu, za renoviranje

Jakovo, Surčin, Beograd

Prizemna kuća u Jakovu površine 78m2 na 10 ari placa-za kompletno renoviranje. Kuća je uknjižena i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpzarijom,... više

101.000€ (1 294 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Spratna vertikala kuće, Dobanovci

Dobanovci, Surčin, Beograd

Spratna vertikala kuće u Dobanovcima površine 120m2. Kuća se nalazi blizu glavne ulice i autoputa, ali zaklonjena od saobraćajne buke. Uknjižena... više

120.000€ (1 000 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Plac u Petrovčiću od 10 ari

Petrovčić, Surčin, Beograd

Lep građevinski plac od 10 ari u Petrovčiću podeljen je na dve katastarske parcele: jedna od 6,27 ara, druga 3,27 ari. Širina placa je preko... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac sa širokim frontom

Boljevci, Surčin, Beograd

Odličan plac širine fronta 73 metra. Plac se nalazi u građevinskom području - dozvoljena gradnja: trgovina, poslovanje, proizvodnja, usluge... više

158.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Jakovo - Boljevačka, plac 103.66 ari

Jakovo, Surčin, Beograd

Surčin, Jakovo - Boljevačka plac, 103.66 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni u Jakovu. Zemljište je pravougaonog oblika,... više

787.816€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prizemna kuća sa velikim placem u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna,... više

105.000€ (1 438 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat