Za upit kuća 60 kv Beograd pronađeno 510 oglasa

Na prodaju moderna kuća sa placem od 7 ari i Smart Home sistemom

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju je predivna kuća površine 120m2 sa savršeno raspoređenim prostorijama i velikim placem od 7 ari smeštena na mirnoj i odličnoj lokaciji... više

270.000€ (2 250 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Kuća 124 m², 7 ari, Obrenovac, Zvečka – 110.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Zvečkoj ukupne povšine 150 m2, spratnosti Pr+1+PK na građevinskom placu od 6,79 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od... više

110.000€ (887 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

Vračar, Čubura - Sazonova 124m2+56m2

Čubura, Vračar, Beograd

5.0, mereno 180m2, kuća na tri nivoa, korišćenje dvorišta, terasa, EG, podrum, klima, interfon, uknjiženo 124m2 Vračar je centralna, najmanja,... više

410.000€ (3 306 €/m²)

  • 124m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Mali mokri lug, Partizanska , Kuća, 130m2, 300000 EUR

Mali Mokri Lug, Beograd

Na odličnoj lokaciji, prodaje se kuća 130 m2 (4 ara), podeljena u dve stambene jedinice. U prizemlju kuće nalazi se jednoiposoban stan veličine... više

300.000€ (2 307 €/m²)

  • 130m²

Sopot, Ralja, Dušana Puhača, 5.0, 120m2, 102000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92941, 28a, spratna, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

102.000€ (850 €/m²)

  • 120m²

Sopot, Rogača, 7. jula, 4.0, 120m2, 189000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 126915, 17a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

189.000€ (1 575 €/m²)

  • 120m²

Sopot, Nemenikuće, Kosmajska, 4.0, 120m2, 222000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 123762, 5.5a, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, cela. U prilici smo da Vam ponudimo novoizgradjenu kucu-brvnaru od poluoblica... više

222.000€ (1 850 €/m²)

  • 120m²

Rakovica, Resnik, Golili breg, 3.5, 120m2, 150000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 127784, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

150.000€ (1 250 €/m²)

  • 120m²

Palilula, Višnjička Banja, Draginje Adamović, 3.0, 120m2, 250000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 129224, 5a, kanalizacija. Kuca se nalazi na najlepsem i najmirnijem delu Visnjicke banje gde su vetrovi ruza i prelep pogled... više

250.000€ (2 083 €/m²)

  • 120m²

Kuća 133m2, 10 ari placa, Mislođin, Obrenovac - 83.000e

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Prodaje se porodična kuća površine 133 m² na građevinskom placu od 10 ari u mestu Mislođin, udaljena svega 8 km od Obrenovca. Nalazi se uz glavni... više

83.000€ (624 €/m²)

  • 133m²
  • 1.sprat

Oglas

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća od 128m2 u mestu Ljubinić. Kuća se nalazi na placu površine 9 ari, a u sklopu ponude prodaje se i dodatnih 85 ari... više

47.000€ (367 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

ZEMUN KALVARIJA 125m2 , T , 219000e

Kalvarija, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Kalvarija, Koruska, 4.0 kuca od 125 m2 sa terasom, dvoriste 25 m2, PR + I, eg-gas, ktv, internet,... više

219.000€ (1 752 €/m²)

  • 125m²