Ugrinovci, Beograd
Agencijski ID: 127971, 6a. Nova kuca sa garazom na placu od 6 ari. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri spavace sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom... više
125.000€ (905 €/m²)
Baćevac, Barajevo, Beograd
Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna... više
162.000€ (848 €/m²)
Mislođin, Obrenovac, Beograd
Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više
54.000€ (339 €/m²)
Barajevo, Beograd
U predivnoj prirodi, na samo 700m od centra Barajeva, na prodaju dve kuće na placu od 8 ari. Veća kuća ima 60 kvadrata, a manja 40 kvadrata.... više
58.000€ (966 €/m²)
Senjak, Savski Venac, Beograd
MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Glišića, u kraju poznatom kao Senjak, na Opštini Savski Venac, MAGNAT prodaje 5 sobnu spratnu Vilu od... više
1.400.000€ (6 086 €/m²)
Rušanj, Čukarica, Beograd
Kvalitetno sazidana ,komforna porodična kuća sa tri etaže (Pr+1+Pk) na placu površine 4,3 ara.Nekretnina na opstini Ćukarica u Rusnju na parceli... više
180.000€ (750 €/m²)
Ledine, Beograd
Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne... više
340.000€ (1 700 €/m²)
Dorćol, Beograd
Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat... više
635.000€ (2 873 €/m²)
Barajevo, Beograd
Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više
195.000€ (764 €/m²)
Denkova Bašta, Beograd
Prodaje se kuća sa tri zasebne celine, u suterenu je garsonjera od 15m2 sa toaleton, na visokom prizemlju se nalazi jednoiposobni stan od 30m2... više
255.000€ (1 961 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
U samom centru Zvečke prodaje se kvalitetna kuća novije gradnje površine 100 m², smeštena na prelepo uređenom placu od 5 ari. Kuća je funkcionalno... više
140.000€ (1 400 €/m²)
Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd
Na prelepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole i svega 100 m od autobuske stanice prodaje se porodična kuća površine 118 m², smeštena... više
68.000€ (576 €/m²)