FON - Bilećka, Voždovac, Beograd
U ponudi je funkcionalan i dobro održavan stan, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Osnovne karakteristike:... više
300.000€ (4 285 €/m²)
Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd
Prodaje se dupleks u Ulici Šanticevoj na Dorćolu, 131m2, sa predivnom terasom, studiom i zajedničkom prostorijom. Zgrada nema lift. U potpunosti... više
430.000€ (4 095 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom... više
127.000€ (4 535 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2, 3/5, CG, lift, lođa, parking. Na prodaju svetao, moderan, trosoban stan u popularnom naselju Sannyville.... više
235.000€ (3 175 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna... više
215.000€ (2 500 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više
260.000€ (3 058 €/m²)
Cvetni Trg, Vračar, Beograd
3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno... više
399.000€ (6 138 €/m²)
Kalemegdan, Stari Grad, Beograd
8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više
950.000€ (3 974 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 5.0, 128m2 (dve terase 9m2), 6/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više
485.830€ (3 795 €/m²)
Senjak, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više
180.000€ (3 396 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran... više
205.000€ (4 100 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - A Haven of Quality Living! 4.0, 109m2 (two terraces 11m2), 12/17,... više
770.000€ (7 064 €/m²)