Za upit stanovi Beograd pronađeno 1807 oglasa

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Perla, 148m2 - A REFLECTION FOR ALL TIME

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Perla - A REFLECTION FOR ALL TIMES 4.0, 148m2 (two terraces 23m2), 12/25, central heating, lift, air... više

926.888€ (6 262 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 12/25 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića, 160m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4.0, 160m2, EG, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Luksuzan dupleks na prestižnoj lokaciji sa... više

665.000€ (4 156 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 160m²
  • 6/6 spratova

Zemun, Gornji grad - Banatska, 92m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Banatska 4.0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2... više

249.000€ (2 706 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 2/2 spratova

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Jednosoban stan 58m² – Rvati, I sprat - 96.280€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju topao i prostran jednosoban stan površine 58m² u mirnom naselju Rvati. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Planirano useljenje... više

96.280€ (1 660 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Nedeljka Gvozdenovića, 2.0, 59m2, 175000 EUR

Bežanijska Kosa 3, Beograd

Na prodaju dvosoban stan za kompletno renoviranje, bez terase, korisne površine 59 m2, na početku ulice Nedeljka Gvozdenovića, u uredno održavanoj... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 5/5 spratova

Novi Beograd, Ledine, Zografska, 4.0, 95m2, 225000 EUR

Ledine, Beograd

Veoma lep i funkcionalan duplex. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bežanijske kose, Novog Beograda, autoputa i velikih trgovinskih... više

225.000€ (2 368 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/2 spratova

Čukarica, Cerak, Prištinska, 3.0, 76m2, 150000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u... više

150.000€ (1 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 3.0, 78m2, 171600 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

171.600€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Palilula, Profesorska kolonija, Ilirska, 4.0, 95m2, 299000 EUR

Profesorska Kolonija, Beograd

Palilula, Profesorska kolonija, Ilirska, 4.0, 95m2, 299000 EUR više

299.000€ (3 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/2 spratova

STARI GRAD CENTAR 79m2 , T , 375000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Studentski trg, Zmaja od Nocaja, 3.0, 79 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor,... više

375.000€ (4 746 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 5.sprat

STARI GRAD DORCOL 66m2 , T , 225000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 3.0, 66 m2, terasa, II od II sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv,... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat