Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1760 oglasa

Novi Beograd, Blok 21, , 3.0, 77m2, 292000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 131182, I/VIII, uknjizen, stambena zgrada. Atraktivna lokacija u blizini Parka Usce, na korak od obe reke i sa brzom vezom do... više

292.000€ (3 792 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/8 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica, Beograd

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i... više

187.000€ (4 560 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/7 spratova

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, ekstra povoljno ID#1333

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Voždovac, Ustanička, Glasinačka, 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131273, III/IV, lift, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan od38m2,+7m2 terasa,sastoji se od velike dnevne sobe,kuhinje,trpezarije,kupatila... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Centar, Kondina, 2.0, 60m2, 300000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/7 spratova

Stari grad, Dorćol, Dubrovačka, 1.5, 31m2, 155000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 130363, VPR/V, klima, lift, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, stambena zgrada. Vise informacija... više

155.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²

Stari grad, Skadarlija, Emilijana Josimovića, 6.0, 230m2, 851000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118271, V/VII, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze zamena(), pogodan za pp, deljiv,... više

851.000€ (3 700 €/m²)

  • 6 soba
  • 230m²
  • 5/7 spratova

Premijum stan - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

169.134€ (2 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Žarkovo, Rajka Ružića, 1.5, 38m2, 89000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130334, VPR/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odlican funkcionalan stan.... više

89.000€ (2 342 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 47m2, 112400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126922, PR/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim... više

112.400€ (2 391 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 40m2, 97100EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126926, PK/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim... više

97.100€ (2 427 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

- palilula sf 2633

Borča, Palilula, Beograd

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva.... više

139.000€ (2 482 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat