Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1327 oglasa

Moderan jednosoban stan na Kajsijaru – 40 m², idealan za život ili izdavanj

Kajsijar, Jagodina

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi... više

49.000€ (1 225 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju moderan stan u neposrednoj blizini Aqua parka – Jagodina 57m2

Akva Park, Jagodina

Na prodaju je svetao i funkcionalan stan od 57 m², smešten u novoj zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, u neposrednoj blizini Aqua parka u... više

94.000€ (1 649 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/8 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

Topao i funkcionalan dvosoban stan sa garažom, mogućnost kupovine na kredit!

Strelište, Jagodina

Ukoliko tražite stan koji odiše toplinom doma, nalazi se u mirnom kraju, a pritom nudi funkcionalan raspored i niske mesečne troškove – ovaj... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

1.5 stan na odličnoj lokaciji

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2,... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom,... više

59.800€ (1 049 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

- cukarica sf 2642

Cerak, Čukarica, Beograd

Cerak partizanske vode treći sprat, 94m 260000 sa namestajem Vlasnik 1/1 ag provizija 2% više

260.000€ (2 765 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • .sprat

- vodzovac sf 2544

Vojvode Stepe, Voždovac, Beograd

Cetvorosoban, komforan stan u Vozdovim kapijama. Garažno mesto po ceni od 25000e. Vlasnik 1/1. ag provizija 2% više

477.000€ (4 147 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 11.sprat

Lux sređen, parking, đakuzi

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst, Cara Nikolaja II, 3.0, dupleks, V/VI, 84m², lift, CG, dve klime. Uknjižen, useljiv. Novogradnja iz 2008.godine. Dobra gradnja.... više

319.200€ (3 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 5/6 spratova

Plac sa ribnjakom

Okolina, Paraćin

Ribnjak se nalazi na pola puta Mirilovac - Lebina sa zemljištem u površini od 3 hektara. Sam ribnjak zauzima površinu od 30 ari, uz njega postoji... više

73.000€ (104 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 700m²
  • .sprat

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat