Centar, Jagodina
MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više
115.950€ (1 505 €/m²)
Komren, Crveni krst, Niš
Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski... više
75.000€ (742 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1099582, Grbavica, dvoiposoban, 65m2, prvi sprat. Dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji, blizina Limanske pijace u objektu... više
220.000€ (3 384 €/m²)
Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd
MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo... više
887.888€ (5 222 €/m²)
Kalenić pijaca, Vračar, Beograd
Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više
579.888€ (2 973 €/m²)
Čair, Medijana, Niš
Na prodaju dvosoban stan novije gradnje na top lokaciji u blizini parka Čair i centra grada, 54 m2, cg, stolarija drvo-aluminijum, blind vrata,... više
135.000€ (2 500 €/m²)
Golf naselje, Čukarica, Beograd
U prestižnom naselju Golf” nudimo vam kompletno renoviran stan, uknjižene površine od 102m2+ galerija 35m2. Stan je nesvakidašnje arhitekture... više
384.000€ (3 764 €/m²)
Cerak, Čukarica, Beograd
Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni... više
115.000€ (3 285 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo vam novu definiciju luksuznog stanovanja u... više
618.000€ (2 575 €/m²)
Adice, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa... više
173.000€ (2 276 €/m²)
Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Nova, neuseljavana garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini... više
92.700€ (3 708 €/m²)
Liman II, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više
89.610€ (2 560 €/m²)