Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1345 oglasa

Komforan stan , adaptibilan u dvosoban ID#5601

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

blok 62 , dvoiposoban, odmah useljiv ID#5706

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan... više

199.000€ (3 109 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 18/19 spratova

lux, brzo useljiv, ima i garažno mesto u garaži ID#5717

Centar, Voždovac, Beograd

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja... više

310.000€ (3 369 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/5 spratova

Prodaja stana, Zvezdara, Voje Veljkovića 86m2, trosoban, lux ID#1552

Kluz, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više

275.200€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Banovo brdo, stan 67 m2, uknjižen ID#1555

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više

650€ (9 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, hitno, ekstra povoljno ID#1617

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

111.000€ (2 134 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 2.0, 80m2, 358000 EUR

Autokomanda, Beograd

Izuzetno komforan stan u luksuznoj zgradi vrlo kvalitetne gradnje. Stan čine open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena... više

358.000€ (4 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 3.5, 80m2, 237000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje... više

237.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Najbolji kvalitet i konfor za najnižu cenu, a proverite šta može još

Petrovaradin, Novi Sad

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene.... više

167.630€ (1 802 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Moderan jednosoban stan na Kajsijaru – 40 m², idealan za život ili izdavanj

Kajsijar, Jagodina

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi... više

49.000€ (1 225 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju moderan stan u neposrednoj blizini Aqua parka – Jagodina 57m2

Akva Park, Jagodina

Na prodaju je svetao i funkcionalan stan od 57 m², smešten u novoj zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, u neposrednoj blizini Aqua parka u... više

94.000€ (1 649 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/8 spratova