Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1327 oglasa

Novi Sad, Adice - Uknjižena garsonjera ID#1001148

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Desanke Maksimović. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom... više

88.580€ (2 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Liman I - Uknjižen dvosoban stan ID#1001167

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Podbara - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001174

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Temerinske pijace i Osnovne škole ´Ivan... više

71.070€ (2 450 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/3 spratova

Komforan stan , adaptibilan u dvosoban ID#5601

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stana, Zvezdara, Voje Veljkovića 86m2, trosoban, lux ID#1552

Kluz, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više

275.200€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 3.5, 80m2, 237000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje... više

237.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Najbolji kvalitet i konfor za najnižu cenu, a proverite šta može još

Petrovaradin, Novi Sad

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene.... više

167.630€ (1 802 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Moderan jednosoban stan na Kajsijaru – 40 m², idealan za život ili izdavanj

Kajsijar, Jagodina

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi... više

49.000€ (1 225 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju moderan stan u neposrednoj blizini Aqua parka – Jagodina 57m2

Akva Park, Jagodina

Na prodaju je svetao i funkcionalan stan od 57 m², smešten u novoj zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, u neposrednoj blizini Aqua parka u... više

94.000€ (1 649 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/8 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

Topao i funkcionalan dvosoban stan sa garažom, mogućnost kupovine na kredit!

Strelište, Jagodina

Ukoliko tražite stan koji odiše toplinom doma, nalazi se u mirnom kraju, a pritom nudi funkcionalan raspored i niske mesečne troškove – ovaj... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova