Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

86.100€ (3 311 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • Prizemlje

Detelinara, Novi Sad

81.775€ (3 407 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Petrovaradin – Račkog | Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvos

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više

87.800€ (2 832 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Moderan Dvoiposoban stan 59 m² Banatić | Kompletno renoviran | Terasa | UKNJI

Banatić, Novi Sad

U ponudi je komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u naselju Banatić, u blizini Železničke stanice,... više

147.900€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Prodaja Dvoiposobnog Stana Nova Detelinara | 63 m² | Lift | TERASA | DVA TOALE

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene... više

184.500€ (2 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

303.918€ (3 165 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

156.962€ (3 412 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 5/8 spratova

Centar, Novi Sad

157.110€ (3 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 5/8 spratova

Centar, Novi Sad

267.936€ (3 349 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 3/8 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

114.240€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102273 - Cena je 155 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Bistrici, na Novom Naselju. Sastoji se... više

155.000€ (2 627 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat