Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 174000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101011. CENA stana 174 000e + 3% agencijske provizije. NOV - odmah useljiv odličan stan sa mogućnošću kupovine GARAŽE u... više

174.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 249000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100689,CENA STANA JE 249000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog... više

249.000€ (3 952 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251600€

Centar, Novi Sad

Stan bez ulaganja, odmah useljiv u dva nivoa, sa izuzetnim terasama... Agencijska oznaka stana 1100090, cena stana je 244.200e .000e + 3 % agencijske... više

251.600€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 179220€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099365 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prelep četvorosoban duplex, odma useljiv, na vrlo lepoj lokaciji,... više

179.220€ (2 327 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 340000€

Centar, Novi Sad

Savršen primer kako prelepi salonski stan može postati još lepši u modernom duhu. Stanu kome ni najveći detaljisti neće moći naći ni jednu manu.... više

340.000€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 154400€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099692 - CENA 154.400e plus agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji iz dnevnog... više

154.400€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 8/9 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 116000€

Salajka, Novi Sad

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. CENA 116.000 eura + 3 % provizije... Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija... više

116.000€ (1 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000945

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih... više

136.500€ (2 904 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/2 spratova

Prodaje se dvoiposoban stan, 49m2, Telep, dvorište, parking

Telep, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan porodičan stan na Telepu, u mirnoj ulici u blizini Heroja Pinkija. Idealan za porodičan život, sa odličnim rasporedom... više

122.570€ (2 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

Prodaje se dvosoban namešten stan, 48m2, Grbavica

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu... više

164.800€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

180.200€ (2 468 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova