Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Novi Sad, Liman 4, Narodnog fronta, 3.0, 80m2, 190000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka,... više

190.000€ (2 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Detelinara, Rumenačka, 2.5, 60m2, 155000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj... više

155.000€ (2 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 130000€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , kvalitetna gradnja, uknjižen. Cena stana 110,000eu 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1098082, prodaje se jednosoban stan... više

130.000€ (3 513 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 3/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1053612 - Cena 150.000 eur + 3 % provizije. Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu.... više

150.000€ (2 027 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – BULEVAR OSLOBOĐENJA 73m2 TROSOBAN (MOŽE ČETVORO

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

173.073€ (3 762 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

221.500€ (2 307 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 44m2, Novo Naselje, odlična lokacij

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju stan u Novom Sadu, Novo Naselje, jedna od najtraženijih lokacija za miran porodični život i sigurnu investiciju. U pitanju je stan... više

108.150€ (2 457 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 44m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Moderan trosoban stan 92m2 na Telepu sa Bosch kuhi

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan trosoban stan površine 92 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj izuzetno funkcionalan i kvalitetno... više

228.412€ (2 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 92m²
  • Prizemlje

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOIPOSOBAN STAN GRBAVICA – 64m² – RENOVIRAN

Grbavica, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan... više

176.900€ (2 764 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

188.995€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/8 spratova

Prodaja dvosobnog stana Grbavica Novi Sad, 52m² renoviran, parking, odlična l

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen... više

144.200€ (2 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • /5 spratova