Za upit stan Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Bulevar - Uknjižen dvoiposoban dupleks ID#1001038

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar, ulica Novosadskog sajma. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace,... više

169.950€ (1 909 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 89m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Telep - Neuseljvan četvorosoban stan + dva parking mesta ID#1001075

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Feješ Klare. Uknjižen, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, pošte, autobuskog... više

297.050€ (2 941 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar - Dvosoban stan + 19m2 terase ID#1001090

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Ise Bajića. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, komforan dvosoban stan koji se nalazi u strogom centru... više

221.450€ (3 256 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Liman III - Uknjižen dvosoban stan ID#1001186

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Uknjižen, odličan dvosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak... više

153.800€ (2 957 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 4/13 spratova

Sremska Kamenica - Odličan četvorosoban stan ID#1001187

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

329.600€ (2 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102398 CENA 130.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se dvosoban stan na Veterniku, sa pripadajućim delom dvorišta od 45m2... više

130.000€ (2 280 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 136800€

AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102216 CENA 136.800e + 3% agencijska provizija. Prodaje se manji trosoban stan na Adamovićevom naselju, u neposrednoj blizini... više

136.800€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 115000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101296 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan KOMPLET RENOVIRAN, u neposrednoj blizini... više

115.000€ (4 107 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 117000€

Detelinara, Novi Sad

Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klim Agencijska oznaka 1100949 -CENA 120.000e +3% agencijska provizija.Uknjižen... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 234000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101043. CENA stana 240 800e + 3% agencijske provizije. Stan u blizini Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Lep raspored,... više

234.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 105000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100948. CENA stana 105 000e + 3% agencijske provizije. Kompletno opremljena garsonjera, sa korišćenjem parking prostor. Odlična... više

105.000€ (3 620 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 380000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova