Za upit stan Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099394 CENA 143.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Bulevar, Novi Sad

Dvosoban stan na Bulevaru, 46m2, sa parking mestom u ceni !+++ Agencijska oznaka stana 1099847 Novi Sad , Bulevar. Veći dvosoban stan, sa parking... više

130.000€ (2 954 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 154800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098028 - Cena stana 154,800eu +3% agencijske provizije. Uknjižen nov dvosoban stan na Grbavici. Stan je potpuno opremljen... više

154.800€ (3 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093091 - Uknjižen odličan troiposoban stan u samom centru grada. Drugi sprat, centralno grejanje, terasa. Iznad stana je... više

185.400€ (2 686 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148800€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101210 148.800 e SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi vrhunske... više

148.800€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, dvosoban, 41m2, dobar raspored , sa terasom . Agencijska oznaka stana 1099027 CENA 126.000e + agencijska provizija 3%. Novi... više

126.000€ (3 073 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 385000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100031 CENA plus agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen duplex na Grbavici u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja,... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 134m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 120000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099625 CENA 120000e + 3% agencijske provizije. Na prodaju uknjižen KOMPLET NAMEŠTEN trosoban stan na Adicama, u neposrednoj... više

120.000€ (1 481 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098375 Na prodaju dvosoban stan u suterenu. Stan je pogodan za iznajmljivanje....na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini... više

77.250€ (1 839 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka--1092108 Troiposoban stan na Novoj Detelinari. Kuhinja i trpezarija odvojene šankom od dnevnog boravka. U sve prostorije... više

200.000€ (2 325 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001117

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Pariske komune, 2.5, 59m2, 140000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m²... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova