Za upit stan Novi Sad pronađeno 1713 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099791 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 2/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 252350€

Centar, Novi Sad

Trosoban stan sa spektakularnim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu.+++Agencijska oznaka 1096494, Novi Sad, Centar, 70m2, trosoban,... više

252.350€ (3 605 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/18 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene... više

77.250€ (2 575 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1094820- Uknjižen četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj zgradi na bulevaru Evrope. Stan ima svoj lift koji ide od garažnih... više

360.500€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/7 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135470€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102582, cena nekretnine 138,450eu + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Adice, troiposoban, 71m2, prvi sprat. Nov, neuseljavan... više

135.470€ (1 908 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 165000€

Liman 3, Novi Sad

LIMAN III, RENOVIRAN , USELJIV, UKNJIŽEN+++Agencijska oznaka 1064930. Cena stana je 165000e +agencijska provizija 3%. Prodaje se odličan dvosoban... više

165.000€ (3 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/11 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 176000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100911 CENA 172.660e + agencijska provizija od 3%. Fiksna cena. Na prodaju komforan, trosoban stan od 71m2, na Beogradskom... više

176.000€ (2 478 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 17/18 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka IDS 62130 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjižen četvorosoban stan u samom srcu grada. Jedan deo stana... više

360.500€ (3 534 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Lipov gaj - Odličan, renoviran dvosoban stan ID#1000984

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, komforan, kompletno renoviran dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj; na jednoj od... više

164.800€ (2 496 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Sajam - Luksuzan petosoban stan ID#1001049

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više

473.800€ (3 179 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 149m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen trosoban dupleks sa parkingom ID#1001095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

277.000€ (4 073 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova