Za upit stan Novi Sad pronađeno 1713 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193000€

Centar, Novi Sad

CENTAR , UKNJIŽEN TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1101875. Prodaje se trosoban stan u blizini strogog centra, Dunava, pijace . Stan je dvostrano... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 4/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 55000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101779 CENA 55.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Uknjižena... više

55.000€ (2 619 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 1/1 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101844, cena nekretnine je 320.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 112 m2, troiposoban, drugi sprat. Izuzetan... više

320.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 112m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 193000€

Telep, Novi Sad

Telep , ČETVOROSOBAN SA PARKINGOM ! Odlična ponuda. Agencijska oznaka stana 1102058, Novi Sad, Telep, CENA 193000 +agencijska provizija 3% .... više

193.000€ (2 353 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 220000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100415 CENA 220.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan na Limanu 1, blizu studentskih domova, Dunava i Štranda.... više

220.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 250000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100585 CENA 250.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

250.000€ (5 102 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/11 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 122500€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097970 -CENA 122500 e+3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan u blizini Sajma. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi... više

122.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 8/9 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 220000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099582, Grbavica, dvoiposoban, 65m2, prvi sprat. Dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji, blizina Limanske pijace u objektu... više

220.000€ (3 384 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 247320€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098107 - Cena sa PDV-om. 247320 e+3 % agencijske provizije. Nov, trosoban stan u mini urbanoj vili blizu Futoške pijace... više

247.320€ (3 170 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097265. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. U cenu ulazi i garaža od 18m2. Može kupovina i bez nje. Oglašavamo... više

145.000€ (3 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

Oglasava se prodaja stana u blizini Novosadskog sajma. Agencijska oznaka 1098272. CENA: 240 000 e + 3 % agencijske provizije. Stan je kompletno... više

240.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 1/6 spratova