Za upit stan Nis pronađeno 561 oglasa

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Jednoiposoban stan 45m2, Palilula

Nova železnička kolonija, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i... više

75.000€ (1 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7/7 spratova

Odličan trosoban stan u kući 97m2, drugi sprat, Palilula, blizu škole Kole R

Tutinović podrum, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj... više

123.600€ (1 274 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 2/3 spratova

Stan 89,34m2, novogradnja, Nišavski kej

Centar, Medijana, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

205.485€ (2 308 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 1/5 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.43m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.774€ (1 819 €/m²)

  • Garsonjera
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja 3.5, 79.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 79.5 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

151.050€ (1 912 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Dva stana u jednom, Vizantijski bulevar kod Rode, 82 m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan, koji čine dva stana u jednom, na Vizantijskom bulevaru kod TC Roda, na odličnoj poziciji za život,... više

142.800€ (1 741 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Odličan trosoban stan, namešten, 69m2, 7.sprat, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje... više

150.000€ (2 173 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 7/9 spratova

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 35,1 m2, II sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu... više

72.306€ (2 065 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 2/4 spratova

Lux stan Bulevar Nemanjića, 79m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Stan se nalazi na 13-om spratu, površine 79m2. U blizini je Dom Zdravlja, vrtić, škola, park, fakultet, banka, pošta, taxi stajalište, marketi,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

3.0, Stan u kući, Duvaniište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u Duvaništu, u blizini su Ekonomska škola, Stop-Šop,... više

130.000€ (2 031 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje