Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više
178.217€ (1 764 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više
96.900€ (1 938 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više
197.400€ (2 100 €/m²)
Crveni Krst, Crveni krst, Niš
U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više
157.830€ (2 466 €/m²)
Somborska, Pantelej, Niš
Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 67.27m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više
127.800€ (1 907 €/m²)
Medijana(Niš), Medijana, Niš
Na prodaju stan na Margeru. Stan ima 100m2, 89m2 korisne povrišine, po sturkturi je konforan četvorosoban. Nalazi se na 5. spratu u zgradi... više
196.000€ (1 960 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više
283.600€ (2 025 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više
167.000€ (1 757 €/m²)
Park Svetog Save, Medijana, Niš
Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve... više
130.000€ (2 096 €/m²)
Dom zdravlja, Medijana, Niš
Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više
81.700€ (1 339 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90.9 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više
169.250€ (1 880 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa... više
113.400€ (1 318 €/m²)