Za upit stan do Bulevar kralja aleksandra pronađeno 123 oglasa

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 5217

Bulevar Kralja Aleksandra, Beograd

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više

521.700€ (5 550 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

2.0, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2

Bulevar kralja Aleksandra, Vračar, Beograd

2.0, Tašmajdan, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2, 3/5, CG, lift, terasa, lođa, parking, renoviran Odličan svetao renoviran stan na prestižnoj... više

330.000€ (4 714 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban Lux stan, novogradnja 2020, Bulevar kralja

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više

200.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra, 53m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan,... više

199.920€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 5/8 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra, 220m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni... više

398.000€ (1 809 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 220m²
  • 6/7 spratova

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 48m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

142.650€ (2 971 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra, 77m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan... više

220.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 67m2

Kluz, Zvezdara, Beograd

3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat... više

240.000€ (3 582 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 3/9 spratova

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 70m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više

420.000€ (6 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 77m2, 2200

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119829, VII/VIII, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Stan od 76.66 m2 u zgradi koja je u izgradnji sa kompletnom dokumentacijom... više

220.000€ (2 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Zvezdara, Lipov lad - Bulevar kralja Aleksandra 88m2

Lipov Lad, Zvezdara, Beograd

3.5, 88m2 (terasa), 7/7, CG, lift, interfon, internet, ktv, telefon, klima. Bulevar Kralja Aleksandra je druga ulica po dužini u Beogradu i... više

310.000€ (3 522 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 7/7 spratova