Za upit sivoj fazi pronađeno 176 oglasa

Palilula, Borča, Popova bara nova 1., 8.0, 337m2, 250000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

250.000€ (741 €/m²)

  • 337m²

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 4.0, 155m2, 210000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više

210.000€ (1 354 €/m²)

  • 155m²

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

PRODAJA ILI IZDAVANJE LOKALA NOVI SAD ,TELEP , POSLOVNI PROSTOR,ODLIČNA LOKACIJA | 80m2 I 269m2 U ponudi je prodaja ili izdavanje lokala u... više

642.000€ (2 386 €/m²)

  • 269m²
  • .sprat

PRODAJA JEDNOIPOSOBNOG STANA NOVI SAD – LIMAN 2 | 35 m² | LOFT SA GALERIJOM

Liman 2, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Jednoiposoban loft stan 35 m², Liman 2 (Fruškogorska ulica) Na prodaju jednoiposoban stan površine 35 m², smešten... više

112.270€ (3 207 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

Velika, nova porodična kuća nadomak Ćuprije

Tonja, Ćuprija

NOVA PORODIČNA KUĆA NADOMAK ĆUPRIJE – PROSTOR, MIR I POTENCIJAL NA JEDNOM MESTU! Na prodaju nova spratna kuća, smeštena na samo 10 minuta od... više

85.000€ (283 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Liman 2, Novi Sad

112.270€ (3 207 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

Boljevac, Rtanj – Jablanica 130kvm+32kvm+1,2a ID#22311

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaju se zajedno sa kućama i pomoćnim objektima tri parcele u dolini Crnog Timoka ukupne površine 3242m2 na oko 300m od kuća. Jedna građena... više

53.000€ (327 €/m²)

  • 162m²
  • Prizemlje/1 spratova

Ruma, Centar, , 3.0, 241m2, 90130EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

90.130€ (373 €/m²)

  • 241m²

Kuća 124 m², 7 ari, Obrenovac, Zvečka – 110.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Zvečkoj ukupne povšine 150 m2, spratnosti Pr+1+PK na građevinskom placu od 6,79 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od... više

110.000€ (887 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

Lepa porodična kuća, 300m2, 3.65 ara placa, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća odlične gradnje u naselju Apelovac. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Zaječar 97kvm + 170kvm + 1,2ar ID#27596

centar, Zaječar, Zaječar

Prodaje se porodična stambena kuća salonskog tipa od 97m2 korisne površine, u Zaječaru, na pola puta od srednjoškolskog centra do park šume... više

119.000€ (1 226 €/m²)

  • 97m²
  • Prizemlje

Zemun, Batajnica, , 12.0, 850m2, 439000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 53560, 7.3a, spratna, ii, uknjizen, nov, u izgradnji, dvoriste/basta, vila. Vila je u sivoj fazi - ostali su zavrsni unutrasnji... više

439.000€ (516 €/m²)

  • 850m²