Za upit sivoj fazi pronađeno 176 oglasa

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

264.742€ (1 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 171m²
  • 4/4 spratova

Košutnjak - Diplomatsko naselje -Vila, bazen, 9 ari ID#1534

Golf naselje, Čukarica, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - Ekskluzivno prodaje - U ulici Beogradskog bataljona, u kraju poznatom kao Rezidencijalno Diplomatsko naselje, na Opštini... više

2.800.000€ (2 800 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Seosko imanje 113 + 39m2 , 3ha, Urovci, Obrenovac (OPREMLJENO) – 125 000€

Urovci, Obrenovac, Beograd

• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više

125.000€ (1 106 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova

Surčin, tri spratne kuće u nizu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Tri spratne kuće na 6 ari placa u Surčinu u mirnoj, tihoj ulici i sve na dohvat ruke (prodavnice, gradski prevoz, pekare, kafici, škole). Kuće... više

765.000€ (1 645 €/m²)

  • 465m²
  • .sprat

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska, 155m2, 4.0

Đeram Pijaca, Beograd

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska 155m2, 4.0, 1/2, grejanje-Etažno (na struju) U ponudi je svetao stan u neposrednoj blizini... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/2 spratova

ZVEZDARA CRVENI KRST 87m2 , T , 389000e

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vojislava Ilica, 3.5, 87 m2 sa terasom, IV od VIII spratova, toplotne pumpe, telefon, lift,... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 4.sprat

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

Prodaje se dvosoban salonac - Kej, Stari grad 56m2

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je autentičan salonski stan površine 56m2 u Starom gradu u Novom Sadu, u blizini Keja i Dunavskog parka, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

188.700€ (3 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Kuća naselje Milka Protić

Milka Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako... više

160.000€ (1 118 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje

Na prodaju porodicna kuca u Srbobranu

Srbobran

Na prodaju porodična kuća u Srbobranu – odlična lokacija (prva zona) Na prodaju kuća u Srbobranu, u Karađorđevoj ulici br. 90, smeštena u prvoj... više

75.000€ (815 €/m²)

  • 92m²
  • Prizemlje