Cetvorosoban stan, Novi Sad | Prodaja · 128m² · 306.000€

Bate Brkića , Novo Naselje, Novi Sad, Srbija

306.000€

2 390 €/m²

STAN NA PRODAJU NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA

Tip

Stan

Površina

128 m²

Struktura

4.0

Grejanje

Centralno

Detalji

Tip
Stan
Struktura
4.0
Cena
306.000€
Površina
128 m² (2 390 €/m²)
Površina placa
128
Sprat
4
Ukup. spratova
5
Ažuriran
26.04.2026
ID
1492339

Opis

STAN NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA

Prostrani četvorosoban dupleks stan površine 128 m² je dostupan za prodaju u Novom Sadu – nalazi se na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Nekretnina je idealna prilika za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu.

Stan je funkcionalno organizovan na dva sprata, što omogućava odličan raspored i visok nivo udobnosti. Nalazi se u novoizgrađenoj zgradi iz 2016. godine, sa liftom i dobro održavanim okruženjem, što dodatno doprinosi kvalitetu života.

Lokacija:

Stan se nalazi u mirnom, ali urbanom delu Novog Sada, sa dosta prostora oko zgrade. Svi potrebni sadržaji su u blizini – supermarketi, škole, banke, apoteke, kao i dečije igralište.

Dovoljno parking mesta je dostupno ispred zgrade, a blizina autobuske stanice pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Lokacija je pogodna kako za porodični život, tako i za rad od kuće i iznajmljivanje stanova u Novom Sadu.

Prostran, funkcionalan i odmah useljiv stan - idealna prilika za kupovinu nekretnine u Novom Sadu i sigurna investicija u prodaju stanova u Novom Sadu.

Kompas Nekretnine - Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Kontakt info

Kompas Nekretnine
Reg. posrednika br.
1596
Kontakt osoba
Nikola Milovanović
Telefon 1
06969... Prikaži broj
Adresa