Poslovni prostor / Lokal, Beograd - TC Piramida | Prodaja · 24m² · 55.000€

Jurija Gagarina , TC Piramida, Novi Beograd, Beograd, Srbija

55.000€

2 291 €/m²

Novi Beograd, TC Piramida - Jurija Gagarina, 24m2

Tip

Poslovni prostor / Lokal

Površina

24 m²

Struktura

Detalji

Tip
Poslovni prostor / Lokal
Struktura
Cena
55.000€
Površina
24 m² (2 291 €/m²)
Sprat
1
Ukup. spratova
1
Parking
Da
Uknjižen
Da
Ažuriran
24.05.2026
ID
1496932

Opis

Novi Beograd, TC Piramida - Jurija Gagarina

lokal, 24m2, 1/1, parking

U ponudi za prodaju lep lokal u TC Piramida. Nalazi se na prvom spratu gde su mahom zastupljeni poslovni prostori. Lokal ima 24m2, a do skoro je bio u zakupu i služio je kao atelje.

Tržni centar je veoma posećen i okružen je velikim brojem parking mesta.

Uknjižen na 24m2 korisne površine.

Agencijska provizija 2%

Agent: Svetlana Todorov 066/239-1... Prikaži broj licenca br. 6305)

Kontakt info

Moj Kvadrat D.o.o
Reg. posrednika br.
167
Kontakt osoba
Moj Kvadrat
Telefon 1
011/334... Prikaži broj
Telefon 2
011/334... Prikaži broj
Adresa
Beogradska br.71
Palilula
Beograd , Srbija

Kontaktiraj oglašivača

Slične nekretnine