Za upit prodaja vikendica okolina Beograda pronađeno 517 oglasa

Barajevo, Barajevo (mesto), Bogoljuba Petkovica, 4.0, 122m2, 120000EUR

Barajevo (mesto), Beograd

Agencijski ID: 112806, 8a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

120.000€ (983 €/m²)

  • 122m²

Sopot, Parcani, Rada Jovanovića, 3.0, 85m2, 71000EUR

Parcani, Beograd

Agencijski ID: 111452, 42a, prizemna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Prodaje se kuca,uknjizena na 85 kvm,za... više

71.000€ (835 €/m²)

  • 85m²

Čukarica, Sremčica, Porodice Petrović , 7.0, 400m2, 250000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 111263, 13a, spratna, cela. Blizu okretnice 511 , super mikrolokacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²

Zvezdara, Mirijevo, Save Kovačevića, 2.0, 63m2, 120000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 63m²

Zemun, Donji grad, , 5.0, 330m2, 590000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 109383, 3a, spratna, 1, klima, terasa(3), uknjizen, nov, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambeno-poslovna. Lux kuca,... više

590.000€ (1 787 €/m²)

  • 330m²

Grocka, Leštane, Kružni put, 5.0, 194m2, 150000EUR

Leštane, Beograd

Agencijski ID: 108034, 7a, spratna, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava, moze zamena(), deljiv, vertikala. Kuca na... više

150.000€ (773 €/m²)

  • 194m²

Čukarica, Železnik, Petra Drapšina, 4.0, 190m2, 145000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 109802, 4a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosecna, parking,... više

145.000€ (763 €/m²)

  • 190m²

Zvezdara, Slavujev venac, Rtanjska, 2.0, 50m2, 75000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • 1.sprat

Zemun, Gornji grad, Ugrinovačka, 3.5, 86m2, 238000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka... više

238.000€ (2 767 €/m²)

  • 86m²

Palilula, Borča, Pergamonska, 4.5, 360m2, 350000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 105875, 5.5a, spratna, pr + vp, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Sa pomocnim prostorijama ima oko 500m2, 2 sredjena stana... više

350.000€ (972 €/m²)

  • 360m²

Sopot, Đurinci, Ljubivoja Gajića, 2.0, 45m2, 110000EUR

Đurinci, Beograd

Agencijski ID: 104350, 66a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Kuca sa placem se nalazi na... više

110.000€ (2 444 €/m²)

  • 45m²

Grocka, Leštane, Doce Markovića, 5.0, 340m2, 240000EUR

Leštane, Beograd

Agencijski ID: 102780, 4a, spratna, pr+2+pk, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, vertikala. Prodaje se opremljena,useljiva. Vise informacija... više

240.000€ (705 €/m²)

  • 340m²